EM SCHOOL powstała w 2014 roku początkowo jako mini szkoła językowa z jedną małą salą wynajmowaną w pobliskiej szkole podstawowej i trzema grupkami dzieci.  Uczniowie jednej z nich napisali w tym roku egzamin maturalny… Jest coś niesamowitego w obserwacji dorastających EMSCHOOLowiczów ciesząc się ich sukcesami, nie tylko językowymi, bo przecież przez te lata stajemy się sobie naprawdę bliscy.

Przed nami wyjątkowy Rok Jubileuszowy.  W tym roku szkolnym EM SCHOOL obchodzi swoje 10. urodziny.

Naszą misją jest rozwijanie potencjału dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego  poprzez prowadzenie ich metodami skutecznymi i ambitnymi tak, by osiągały satysfakcjonujące szczyty w dorosłej podróży przez życie.

 

Od zawsze czułam, że język angielski będzie zajmował ważną część mojego życia, choć początkowo wydawało mi się, że będą to tłumaczenia pisemne i symultaniczne. Dzielnie zatem szkoliłam swoje umiejętności w biurach tłumaczeń w Gdańsku i w Londynie, jednak finalnie to nauczanie skradło moje serce. Od blisko 10 lat dzielę swoją pasję nauczania z podnoszeniem kompetencji jako osoba zarządzająca szkołą językową.

Pojawienie się moich dzieci na świecie sprawiło, że naturalnie zaczęłam interesować się wsparciem ich rozwoju językowego. Tym bardziej, że znaczna część znajomych pytała czy już mówię do nich po angielsku, czy już razem śpiewamy, czy już czytamy… To był właśnie moment, gdy zainteresowałam się metodą Teddy Eddie.

Jest mi zatem niezmiernie miło ogłosić, że Jubileuszowy Rok EM SCHOOL rozpoczyna jako

Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie – część ogromnej firmy edukacyjnej w sektorze dziecięcym działającej już nie tylko w Polsce.

Na EMSCHOOLowych autorskich kursach nie uczymy korzystając z podręcznika. Dla każdego Kursanta i grupy piszemy indywidualny program nauczania opierający się na umiejętnościach i potrzebach. Zakładamy cel i sukcesywnie do niego dążymy. Dla nas jesteście jednostkami, nie tylko kolejnym klientem i cenimy sobie tę więź. W EM SCHOOL nikt nie jest anonimowy 🙂

W czasie zajęć czerpiemy z dobrodziejstw nowoczesnej techniki multimedialnej – pracujemy z użyciem tabletów czy monitora interaktywnego. Pomijamy stereotypy w nauczaniu. Oferujemy Tobie i Twojemu dziecku  zindywidualizowany kurs w miłej, domowej atmosferze z kubkiem herbaty lub kawy,  a z dziećmi często przy wspólnym pieczeniu muffinek. Wszystko po to, by dać możliwość atrakcyjnego, ale przede wszystkim efektywnego nauczania.

Fundamentem sukcesu Twojego dziecka  jest nasza doskonała kadra, grono profesjonalistów, którzy po prostu lubią swoją pracę.

Elwira Rejter

założycielka EM SCHOOL

Zespół lektorów EM SCHOOL

Mrs Elwira

Założycielka i dyrektor zarządzająca EM SCHOOL

To ze mną rozmawiacie dzwoniąc pod nasz numer telefonu 🙂 Posiadam blisko 15letnie doświadczenie w nauczaniu i wciąż się dokształcam. Odbyłam też staże translatorskie w firmach w Gdańsku oraz w biurze tłumaczeń w Londynie, jednak finalnie to nauczanie skradło moje serce 😉 Uwielbiam żywiołowe konwersacje z młodzieżą czy dorosłymi, ale wspaniale jest też obserwować postępy u najmłodszych.  Dlaczego? ‘cause English is my life!

Mrs Maggie

W języku angielskim zakochałam się od pierwszego wejrzenia i miłość ta kwitnie do dziś 😉 Nauczaniem zajmuję się już od kilkunastu lat.

Prywatnie uwielbiam muzykę, teatr, książki oraz wszelkiego rodzaju gry, dlatego elementy tychże chętnie wplatam do moich zajęć. Uważam, że kluczem do sukcesu w nauce jest czerpanie z niej przyjemności, dlatego staram się, by moje lekcje łączyły przyjemne z pożytecznym. Ogromną satysfakcję daje mi widok uśmiechu na twarzach moich uczniów i mam nadzieję, że choć trochę zarażam ich moją pasją.

Mr Bram

Hello! I am a native speaker of English, coming from sunny Los Angeles, California, USA. I live here in Gdańsk with my wife, my daughter, and our cat.
Learning vocabulary, understanding grammar, and working on pronunciation are all important aspects of learning a language, but developing the confidence to express one’s self is crucial. This comes with time and practice, and I hope to develop these skills so that the student can feel good about their conversational skills in English. I am looking forward to meeting you soon!

Mrs Paulina

Język angielski od wielu lat jest jedną z moich największych pasji, które łączę z podróżowaniem. To właśnie dzięki podróżom zrozumiałam jak bardzo jest ważny – chciałbym, żeby moi uczniowie także poznali ten komfort i pewność siebie. Dlaczego uczę? Bo przyjemność z nauczania  zarówno najmłodszych, jak i starszych jest nie do opisania 🙂

Mr Matty

Języki obce interesowały mnie już od dzieciństwa, a pasja ta towarzyszy mi do dzisiaj. Oprócz języka angielskiego, znam również japoński, co pozwoliło mi spędzić rok w pięknym Kraju Kwitnącej Wiśni. W Japonii nie tylko doskonaliłem swoje umiejętności językowe, ale także zanurzałem się w fascynującą kulturę tego miejsca. Uważam, że języki obce są jak magiczny klucz otwierający przed nami drzwi do różnych zakątków świata. Chciałbym, aby moi uczniowie też potrafili z tego klucza korzystać 🙂

Dlaczego warto?

Sprawdź opinie o nas

Wielkie dzięki za Państwa pracę, "w tajemnicy" ;) mogę powiedzieć, że Ala od tego roku uwielbia język angielski, gdzie w pierwszej klasie było to nie do pomyślenia! Myślę, że to duża zasługa lektorki Maggie :)

mama Alicji

Wszystko co Pani napisała o córce w raporcie rocznym jest trafione w punkt. Cieszę się że mogła chodzić na te zajęcia. Bardzo jej to pomogło w szkole. Przede wszystkim odważyła się coś mówić na lekcjach i uwierzyła w siebie - i taki był główny cel zajęć dodatkowych.

mama Natalii

EM SCHOOL to nie tylko szkoła, to miejsce, gdzie świetnie można spędzić czas z okazji organizowanych małych eventów dla dzieciaków. Postępy w nauce są ogromne dzięki autorskim materiałom do nauki i super podejściu do ucznia!

mama Tymka

Jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć. Zajęcia były bardzo ciekawe, urozmaicone. To były jedyne zajęcia zdalne (wliczam też lekcje szkolne), gdzie nie musiałam zachęcać Szymona, aby był aktywny na lekcjach. Naprawdę super!

mama Szymka

Dziękujemy za wieloletnią współpracę, profesjonalizm i wsparcie. Polecam wszystkim zainteresowanym.

mama Szymona

Bardzo dziękujemy za miniony rok! Jesteśmy super zadowoleni i jak najbardziej zainteresowani kontynuacją.

mama Julki

Serdecznie dziękujemy za kolejny rok nauki. Borys uwielbia te lekcje, dlatego kontynuację nauki w nowym roku uważamy za oczywistość!

tata Borysa

Dziękujemy za cały rok fantastycznie prowadzonych zajęć. Kamilka z chęcią uczęszczała na lekcje angielskiego. Jesteście nieocenione w swojej pracy, którą mogłam ocenić przyglądając się zajęciom prowadzonym online. Były one ciekawe, różnorodne i przygotowane z pełnym profesjonalizmem.

mama Kamilki

Bardzo dziękuję w imieniu Piotrusia oraz naszym za świetne zajęcia i podejście do naszych pociech.

tata Piotrka