URODZINKI W EM SCHOOL

* 2h zabawy z animatorką, która poprowadzi imprezę od przywitania do pożegnania gości

* sala na wyłączność Jubilata i jego gości

* dekoracja sali

* fotobudka (zdjęcia wyślemy na maila rodziców Jubilata)

* napoje dla dzieci: woda niegazowana, sok jabłkowy/pomarańczowy

* animacje w czasie przyjęcia urodzinowego zależne od pory roku, m.in.:

malowanie twarzy, modelowanie baloników, gigantyczne bańki, mata edukacyjna, tatuaże wodne, piłki, klocki konstrukcyjne Bamp,  tor przeszkód, przeciąganie liny, gry sportowe, tańce, samodzielne wykonanie glutka Slime itd.

 

Koszt:

500zł – grupa max. 8 osób

 

Termin:

październik – czerwiec: sobotnie przedpołudnie

lipiec – wrzesień: od poniedziałku do piątku + sobotnie przedpołudnie

 

Rezerwacja następuje po wpłacie zadatku w wysokości 50 PLN na 5 dni roboczych przed planowaną imprezą. W przypadku rezygnacji w ostatniej chwili (24h i mniej przed przyjęciem) zadatek nie podlega zwrotowi.

 

Tort dla Jubilata – zakupiony we własnym zakresie (wymagany paragon do wglądu). Udostępniamy naczynia.

 

***

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 605 183 093 lub mail: info@emschool.com.pl

Zgłoszenia:   info@emschool.com.pl  (proponowana data przyjęcia urodzinowego, imię i nazwisko dziecka, ilość gości, nr telefonu do Rodziców)

Zobacz również

Dlaczego warto?

Sprawdź opinie o nas

Wielkie dzięki za Państwa pracę, "w tajemnicy" ;) mogę powiedzieć, że Ala od tego roku uwielbia język angielski, gdzie w pierwszej klasie było to nie do pomyślenia! Myślę, że to duża zasługa lektorki Maggie :)

mama Alicji

Wszystko co Pani napisała o córce w raporcie rocznym jest trafione w punkt. Cieszę się że mogła chodzić na te zajęcia. Bardzo jej to pomogło w szkole. Przede wszystkim odważyła się coś mówić na lekcjach i uwierzyła w siebie - i taki był główny cel zajęć dodatkowych.

mama Natalii

EM SCHOOL to nie tylko szkoła, to miejsce, gdzie świetnie można spędzić czas z okazji organizowanych małych eventów dla dzieciaków. Postępy w nauce są ogromne dzięki autorskim materiałom do nauki i super podejściu do ucznia!

mama Tymka

Jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć. Zajęcia były bardzo ciekawe, urozmaicone. To były jedyne zajęcia zdalne (wliczam też lekcje szkolne), gdzie nie musiałam zachęcać Szymona, aby był aktywny na lekcjach. Naprawdę super!

mama Szymka

Dziękujemy za wieloletnią współpracę, profesjonalizm i wsparcie. Polecam wszystkim zainteresowanym.

mama Szymona

Bardzo dziękujemy za miniony rok! Jesteśmy super zadowoleni i jak najbardziej zainteresowani kontynuacją.

mama Julki

Serdecznie dziękujemy za kolejny rok nauki. Borys uwielbia te lekcje, dlatego kontynuację nauki w nowym roku uważamy za oczywistość!

tata Borysa

Dziękujemy za cały rok fantastycznie prowadzonych zajęć. Kamilka z chęcią uczęszczała na lekcje angielskiego. Jesteście nieocenione w swojej pracy, którą mogłam ocenić przyglądając się zajęciom prowadzonym online. Były one ciekawe, różnorodne i przygotowane z pełnym profesjonalizmem.

mama Kamilki

Bardzo dziękuję w imieniu Piotrusia oraz naszym za świetne zajęcia i podejście do naszych pociech.

tata Piotrka